Bigcars - Prodejce užitkových vozidel a dodávek na Moravě Bigcars - Prodejce užitkových vozidel a dodávek na Moravě

O společnosti

Autobazar BIG Cars prodává dodávky a užitkové vozy. Nabízíme vše od prodeje za hotové přes možnost platby protiúčtem až po rychlé sjednání leasingu. V našem autobazaru vždy najdete široký výběr dodávek a užitkových vozů, profesionální jednání, za samozřejmost považujeme poskytnout zákazníkovi ty nejpříznivější podmínky.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše ze tvrdé práce všech našich zaměstnanců, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu tím nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy.

Přejeme Vám tedy úspěšnou a správnou volbu, ať už se právě teď chystáte prodat či koupit nový vůz a následně i mnoho šťastně ujetých kilometrů s vozem právě od nás.

 

Zabýváme se prodejem ojetých užitkových vozidel a dodávek, valníků, sklápěčů, pick-upů, chladících vozidel, mrazících. Začínáme i s vozidly nad 3,5 t.

První zmínka o autobazaru BIG Cars byla v lednu 2005, kdy jsme začali působit ve Vratimově. V roce 2005 jsme měli nabídku cca do 50 užitkových vozidel.

 Postupně se naše nabídka rozšiřovala a plocha ve Vratimově malá, tak jsme byli nuceni se přestěhovat.

Na naší nové ploše v Ostravě - Svinov, qsčásti Dubí vedle dálnice D47 máme v současnosti v nabídce do 200 vozidel do 3,5 t. Postupně rozšiřujeme nabídku i o nákladní vozy nad 3,5 t

Proč si vybrat vůz od nás

  • Garantujeme záruku na původ vozů, kvalitní a technicky prověřené dodávky.

  • Vyřízeni úvěru a leasingu na počkání. Nízké splátky, až na 7 let.

  • Autobazar BIG Cars nabízí 200 kvalitních dodávek, pick-upů a nákladních vozů za nejlepší ceny v ČR.

  • Finanční zvýhodnění u protiúčtů.

  • Výkupujeme dodávky a užitkové vozy za bezkonkurenční ceny. Platíme ihned a v hotovosti.

  • Nabízíme dodávky, užitkové vozy, nákladní automobily všech značek, za super ceny.

  • Náš autobazar nabízí kvalitní a technicky prověřené dodávky s férovými cenami odrážející skutečný stav vozu.

  • Formality vyřídíme za Vás.

Úvod Nabídka vozidel Financování Naše služby Výkup Prodej Ověření VIN O společnosti Kontakty Autobazar BigCars.cz - © 2011 - Web by Webfarm s.r.o.